Dostawa i wysyłka

W Watery.pl oferujemy dostawę w ciągu 1-2 dni w dni powszednie, jeśli złożysz zamówienie przed godziną 16:00 W przypadku zamówień o wartości 459  lub większej wysyłka jest darmowa.

W Watery.de zawsze staramy się szybko i skutecznie dostarczyć Twoje zamówienie, więc w większości przypadków możesz spodziewać się przesyłki w ciągu 1-2 dni od złożenia zamówienia. Z przesyłką ekspresową DHL możesz liczyć nawet na dostawę w ciągu 24 godzin

 Z tego powodu wszystkie zamówienia dostarczamy DHL - w soboty dostarczamy nawet do paczkomatów.
Oferujemy Ci możliwość dostawy w sposób, który jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni w zabieganym codziennym życiu.

Koszty wysyłki to:

 Cena dostawy do punktu DHL:

25

1-3 dni roboczych

Cena dostawy DHL Express: 85

1-2 dni roboczych

*W przypadku zamówień o wartości 459  lub większej wysyłka jest darmowa. Uwaga! Nie dotyczy to przesyłek ekspresowych DHL.

Czy zdarza Ci się spędzać wakacje w Danii? Jeśli tak, możesz bezpłatnie odebrać swoje zamówienie w jednym z naszych fizycznych sklepów w Danii - ale należy to wcześniej zaznaczyć w kasie.

Jeśli masz inne pytania dotyczące wysyłki, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta przez e-mail: support@watery.pl. W dni powszednie odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Informacja o płatności:

W Watery.de sprawiliśmy, że zakupy są łatwe i bezpieczne. Na naszej stronie internetowej oferujemy następujące opcje płatności:

  • Quickpay (wszystkie rodzaje kart Visa i Mastercard)
  • Faktura Klarna
  • Klarna Sofort (przelew natychmiastowy, polecenie zapłaty i karta kredytowa)
  • PayPalWyślemy Twoje zamówienie stąd