Nasze deski Global SUP opracowujemy nieustannie od 2016 roku

Osoba kochająca paddleboarding nie może się obejść bez desek SUP i kamizelek ratunkowych.

Ja, Daniel Johannesen, przyznaję to jako zapalony pływak, a także wielki entuzjasta surfingu. Pod koniec 2016 roku żaden z moich znajomych, ani ja nie mogliśmy znaleźć dobrego sklepu z deskami SUP, który oferował wszystko, czego potrzebowaliśmy:

1. Deski SUP dla początkujących w przystępnej cenie.
2. Porady godne zaufania.
3. Szybka wysyłka.

W wyniku tej irytacji powstał Watery, który dziś stał się jednym z największych sklepów z deskami SUP w Europie, a także własnymi deskami SUP.

Ponad 190 000 paddleboarderów w całej Europie kupiło i przetestowało nasze deski SUP. Oczywiście szybko podbiły ich serca (patrz niżej), ale mieliśmy również zaszczyt i otrzymaliśmy kilka nagród za deski SUP w kategorii „Najlepsze niedrogie deski SUP”. Sprawdź poniżej.

Barbara Kassel

Mój mąż i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych przesyłek. Sprzęt w dwóch kolorach, jeden dla niego i jeden dla mnie. Deska świetnie mieści się w torbie z całym pozostałym sprzętem i została sprytnie zaprojektowana, ponieważ ma zacisk do utrzymywania deski w stanie złożonym, więc jesteśmy zadowoleni.

Heidrun Sanitz

Nigdy wcześniej nie testowałem deski SUÅ, a już kilka razy byłem na wodzie. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i działa naprawdę dobrze. Mieszkam w niewielkiej odległości od plaży i sprzęt doskonale nadaje się do jazdy rowerem z torbą na plecach, w której mieści się cały ekwipunek.

Jens P. Mannheim

Właśnie dostałem swoją deskę i wygląda naprawdę ładnie, obsługa klienta jest w porządku i jestem zadowolony ze sprzętu. Nie mogę się doczekać wypróbowania go, kiedy będzie ładna pogoda. 👍.

Helmuth Honnef

Mam już dwie deski wiosłowe firmy Watery. Były ładnie zapakowane w kartonowe pudełko i nie miały żadnych uszkodzeń. Rozpakowaliśmy jedną deskę, była łatwa w montażu i szybko napompowaliśmy ją do 15 psi, choć było ciężko :-)

Frank I. Bergisch

Czas potrzebny do napompowania wynosi około 10 minut. Wypuszczanie powietrza i ponownie składanie przebiegło bardzo sprawnie i wszystko zmieściło się w dołączonej torbie.

Christa B. Wolfskuzz

Bevor jetzt hatte ich noch nie ein SUP Board ausprobiert, aber ich war schon mehrmals auf dem Wasser. Die Ausstattung is einfach zu benutzen und funktioniert sehr gut.

Stefanie J. Edemissen

Total gutes Paddelboard!
Die Qualität is perfekt und es ist leicht es aufzupumpen und auszupacken! Kauft es!

Zwycięzca testu - The Outdoor Magazine

Zwycięzcą w kategorii „najlepsza deska SUP” został Watery Global. Zestaw obejmujący deskę, płetwę, wiosło, smycz, pompkę, torbę i zestaw naprawczy w przystępnej cenie. Nadaje się do zabawy i dla całej rodziny. Jakość jest dobra i pomimo niskiej ceny jakość jest świetna.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Zwycięzca testu - sprzęt wakacyjny

Jest to jedna z absolutnie najlepszych, wszechstronnych desek SUP w swoim rodzaju, która jest dobra zarówno dla osób doświadczonych, jak i początkujących.

Deska posiada dwie warstwy tworzywa PVC, co zapewnia dodatkową stabilność na wodzie.

Pod względem ceny – dostajesz dużo za te pieniądze. Oprócz samej deski dołączony jest zestaw zawierający wszystko, czego pragnie serce deski SUP. Będziesz w pełni przygotowany do rozpoczęcia ćwiczeń na jeziorach, strumieniach i morzach.

W zestawie znajduje się torba do przechowywania, pompka, wiosło, linka zabezpieczająca (do zapięcia wokół kostki), zestaw naprawczy, odpinana płetwa i pasek.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Zwycięzca testu - Poradnik dla konsumentów

Rekomendacja naszych czasopism + najtańsza oferta zestawu SUP

Deska SUP Watery Global 10'6 jest najlepszą deską wiosłową dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość i dobrą cenę.

Model jest wyraźnym faworytem użytkowników, co zostało potwierdzone w teście przeprowadzonym przez 2 zespoły ekspertów, z których oba nominowały produkt jako zwycięzcę.

W sumie przetestowano 5 modeli, a eksperci wyjaśniają, że prawdopodobnie nie ma lepszego wyboru niż Watery. Szczególnie zwracają uwagę na cenę, 2 warstwy tworzywa PVC oraz możliwość dużego obciążenia. Jedyny minus na jaki wskazują to kolor, ponieważ produkt jest dostępny jedynie w dwóch kolorach.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej