Warunki

Poniżej przedstawiamy nasze ogólne warunki handlowe (dotyczące Watery.pl), które wykorzystujemy jako podstawę do przetwarzania i rozliczania Twojego zakupu.

1. Informacje o produkcie

Na Watery.pl podane są najważniejsze informacje o produktach. Żeby dowiedzieć się więcej, napisz na support@watery.pl

2. Ceny

Wszystkie ceny są stawkami dziennymi i obowiązują w dniu złożenia zamówienia. Ceny ulegają zmianie cały czas - często z dnia na dzień. Kupujący są zatem zobowiązani zapłacić taką cenę jaka obowiązywała w dniu złożenia zamówienia. Watery jest firmą o profilu B2C i wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

3. Zamówienia

Prezentacja produktów razem z ich cenami na Watery.pl nie jest umową wiążącą, ale jedynie zachęceniem do złożenia oferty. Zamówienie produktów od Watery.pl to także jedynie oferta kupna. Umowa wiążąca jest zawiązana między Watery.pl a kupującym dopiero w momencie wysłania potwierdzenia złożonego zamówienia.

4. Płatność

Informacje płatnicze, które podajesz kupując w naszym sklepie internetowym, są szyfrowane i wysyłane bezpośrednio do systemu płatności online, tak że tylko Ty i system płatności mogą je odczytać. W ten sposób nikt inny nie ma dostępu do tych informacji.

Akceptujemy następujące formy płatności:
- Płatność kartą płatniczą
- Płatność systemem PayPal
- Apple Pay
- Google Pay
- Klarna

W celu zaoferowania Ci metody płatności Klarna możemy w procesie dokonywania zakupu przekazać Twoje dane osobowe w postaci danych kontaktowych oraz szczegółów zamówienia do Klarna w celu dokonania przez Klarna oceny, czy kwalifikujesz się do metody płatności Klarna i w celu dostosowania tych metod do Ciebie. Twoje przekazane dane osobowe są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Klarna.

5. Vouchery i karty podarunkowe

Watery rozdaje okazjonalnie vouchery np przy okazji zapisania się do newslettera. Wygrany otrzyma bezpośrednie powiadomienie na podany email. Użycie voucherów nie jest ograniczone czasowo.

6. Reklamacje

Reklamacje muszą być złożone w odpowiednim czasie od momentu otrzymania produktu i zauważenia wady. Dlatego też kupujący ma obowiązek sprawdzenia produktu krótko po jego otrzymaniu.

7. Zastrzeżenia i gwarancja

Watery nie ponosi odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie straty wynikające z opóźnienia w dostawie zamówionych produktów, lub braku jakiegoś produktu w paczce, jeśli było to spowodowane błędem zamawiającego lub innymi czynnikami będącymi poza kontrolą Watery np wojną, strajkiem, pożarem, konfiskatą, ograniczeniami walutowymi, konfliktami pracowniczymi i innymi.

Watery nie daję niezależnej gwarancji na zamówione produkty, więc kupujący otrzymuje jedynie taką gwarancję jaką dają producenci poszczególnych produktów.

8. Regulamin zwrotów

Prawa konsumenta dają Ci normalnie możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni. W Watery wybraliśmy jednak dać Ci nawet więcej czasu na zmianę decyzji. U nas możesz pożałować zakupu i otrzymać pełny zwrot kosztów (lecz nie za przesyłkę) przez cały rok od złożenia zamówienia. Produkty muszą być oczywiście w nienaruszonym stanie, tak aby mogły być ponownie sprzedane. Przyjmujemy zwroty, ale koszty wysyłki zwrotnej muszą być opłacone przez Ciebie.

Klient ma prawo do zwrotu towaru, nawet jeśli produkt został rozpakowany, jak długo etykieta i produkt wyglądają na nietknięte i mogą być ponownie sprzedane. Jeśli warunek ten nie jest spełniony, Watery zastrzega sobie prawo do zmniejszenia kwoty zwrotnej.

Pamiętaj powiadomić nasze biuro obsługi klienta przed wysłaniem towaru z powrotem, ponieważ inaczej proces zwrotu będzie trwał dłużej.

Pieniądze będą zawsze zwrócone na tę samą kartę, która była użyta do zapłaty za zamówienie.

Produkty zwrócone bez wysyłki lub za pobraniem, nie będą przyjęte. Wyślij towar korzystając z usług pocztowych, a nie alternatywnych usług kurierskich, ponieważ inaczej nie będzie możliwym śledzenie paczki w razie jej zaginięcia. Pamiętaj także odpowiednio zapakować towar, tak aby nie uległ on zniszczeniu w trakcie transportu. Dołącz również kopię faktury/zamówienia i napisz klarownie, że chcesz zwrócić towar i oczekujesz zwrotu pieniędzy. Zalecamy wysłanie paczki jako przesyłkę delikatną.

Adres zwrotu:
Watery.pl
Langmarksvej 34, 2C
8700, Horsens
Dania

Sklep online prowadzony jest przez:
Watery.pl
Langmarksvej 34, 2C
8700, Horsens
Dania
CVR nr: 39718626
Telefon +48 22 104 00 07

Watery zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu i warunków sprzedaży obowiązujących na tej stronie. Dlatego też zalecamy sprawdzanie warunków na bieżąco.