Największy w Europie sklep SUP powstał z miłości do sportów wodnych

Miłośnik SUPingu jest po prostu niekompletny bez deski wiosłowej i kamizelki bezpieczeństwa.

Nazywam się Daniel Johannesen i muszę przyznać, że byłem zapalonym pływakiem, a później wielkim miłośnikiem surfingu przez wiele lat, ale pod koniec 2016 roku ani moi przyjaciele, ani ja nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego sklepu z deskami wiosłowymi ze wszystkim, czego potrzebowaliśmy, czyli sprzętu, takiego jak deski wiosłowe dla początkujących w przystępnej cenie, porada godna zaufania i szybka dostawa.

Zestaw do SUPingu na wiele lat

Zestaw do SUPingu firmy Watery to pewność, że sprzęt posłuży przez wiele lat.

Nasze deski do SUPingu, wiosła i pozostałe akcesoria są projektowane z myślą o tym, aby nadawały się do użytku przez lata.

Sprzęt został dokładnie przetestowany i przystosowany do używania w każdych warunkach – zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych.

Nasze nadmuchiwane deski wiosłowe SUPingu mają wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć ekscytującą przygodę na wodzie.

Dostajesz pełny zestaw naprawczy, dużą torbę podróżną, pompkę, dzielone aluminiowe wiosło, smycz bezpieczeństwa na kostkę i płetwę — oraz pełen niespodzianek wodny świat.

Zobacz produkty

Ulubiony produkt ponad 190 000 miłośników SUPingu

Zakupy, jakich jeszcze nie doświadczyłeś.

Możesz być pewien, że u nas takie będą (w przeciwnym razie poprosimy o drugą szansę, ponieważ niestety od czasu do czasu popełniamy błędy).

Wystarczy spojrzeć na opinie o nas zamieszczone na portalu Trustpilot (4,6 na 5) po obsłużeniu przez nas 100 000 klientów kupujących sprzęt i akcesoria w ciągu ostatnich 5 lat

Deska do SUPingu dla całej rodziny

SUPing jest dla osób poszukujących jednego produktu, który ułatwia nawiązywanie znajomości w miłej atmosferze, ćwiczenie i zdobywanie wielu nowych doświadczeń. To łatwe i przyjemne, każdy może spróbować w swoim tempie. Wystarczy deska, wiosło, kamizelka i odpowiedni strój.

Poznaj deski do SUPingu

Wyobraź nas - Jesteśmy Watery

Watery.pl jest reprezentowana przez Watery ApS z siedzibą w Horsens w Danii

Informacje o firmie
Watery ApS
Langmarksvej 34, C
DK-8700 Horsens
Dania

Zarejestrowana w Duńskim Rejestrze Handlowym („CVR-Registeret”) pod numerem CVR. 3971862.

Kierownictwo: Daniel Holdgaard Johannesen

Skontaktuj się z nami tutaj