OKULARKI = 5,75 ZŁ

Zobacz oferty →

00 00 00

Ograniczona ilość - Kup teraz!

Tabela rozmiarów i przewodnik po skafandrze Watery Calder Rapid dla kobiet

Oto tabela rozmiarów do wyboru pianki Watery Calder Rapid dla kobiet. Wymiary zostały pobrane z leżącej płasko i nierozciągniętej pianki. Pianka dopasowuje się zarówno podczas jej noszenia, jak i w wodzie, dlatego dostosowuje się do ciała podczas pływania. Wybierz więc rozmiar najbliższy twoim wymiarom.

Jeśli zdarzy ci się być pomiędzy dwoma rozmiarami, wybierz ten, w którym pokrywasz najwięcej wymiarów. Najważniejsze są jednak zazwyczaj wymiary biustu oraz wzrost (od kostki do ramienia)

Pianka nie powinna być zbyt luźna, więc jeśli tworzy się wiele kieszeni powietrznych lub "worków" wokół pianki, to znaczy, że jest dla ciebie za duża.

RozmiarDługość pianki – kostka do ramienia (cm)Krok do szyi (cm)Kostka do kroku (cm)Biust (cm)Talia (cm)Biodra (cm)Udo (cm)Długość rękawa (mierzona od pachy) (cm)
X-Small11351646860823842
Small11652647464844046
Medium12253687670884048
Medium / Large12555707670884249
Large12555707672904250
X-Large12856718478944652
XX-Large131587290801004854

Najtańszy i największy wybór pianek Watery Calder Rapid dla kobiet? Odkryj i kup z gwarancją najlepszej ceny tutaj.

Polecane produkty

Do 32% klientów kupuje te produkty razem

Zamknij
  • Wyniki wyszukiwania
  • Produkty

Wyniki wyszukiwania

    Brak wyników dla ''

    Skontaktuj się z obsługą klienta

    Zadzwoń do nas:

    +48 22 307 88 04

    Napisz do nas

    support@watery.pl

    Najszybsza pomoc?

    Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania

    Porozmawiaj z nami

    W prawym dolnym rogu

    Możemy zobaczyć, że twój pomocnik kodów rabatowych jest włączony 👀

    Twoja przeglądarka próbuje pomóc ci znaleźć zniżki. To w porządku.

    Jednak w Watery rzeczywiście zakłóca to proces zakupu i może prowadzić do błędnych cen lub błędów. Kody rabatowe są indywidualne i nie mogą być udostępniane innym.

    Zalecamy wyłączenie pomocnika kodów rabatowych, aby uzyskać dostęp do wszystkich dobrych produktów i cen w Watery 😅