OKULARKI = 5,75 ZŁ

Zobacz oferty →

00 00 00

Ograniczona ilość - Kup teraz!

Tabela rozmiarów i schemat do pianki Watery Gecko dla kobiet

Oto tabela rozmiarów do wyboru pianki Watery Calder Gecko dla kobiet. Wymiary zostały zmierzone przy piance leżącej płasko i bez rozciągania. Pianka rozciąga się zarówno podczas użytkowania, jak i w wodzie, dzięki czemu dopasowuje się do ciała podczas pływania. Wybierz więc rozmiar na podstawie wymiarów, do których jesteś najbliżej.

Jeśli znajdujesz się pomiędzy dwoma rozmiarami, wybierz ten, w którym pasujesz do największej liczby wymiarów. Zazwyczaj najważniejsze są wymiary klatki piersiowej i wzrostu (kostka do ramienia).

Pianka nie powinna być zbyt luźna, więc jeśli wokół niej tworzy się dużo kieszeni powietrznych lub “worków”, oznacza to, że jest dla Ciebie za duża.

RozmiarDługość pianki – kostka do ramienia (cm)Krok do szyi (cm)Kostka do kroku (cm)Klatka piersiowa (cm)Talia (cm)Biodra (cm)Udo (cm)Długość rękawa (mierzona od pachy) (cm)
XX-Small11452596858763845
X-Small12054617462763846
Small12656648468803847
Medium13260678872844150
Large13463709274864450
X-Large13564739480884452
XX-Large144667610084945055
XXX-Large1486878104881005458

Najtańszy i największy wybór damskich pianek Watery Gecko? Sprawdź ofertę i kup z gwarancją najniższej ceny tutaj.

Polecane produkty

Do 32% klientów kupuje te produkty razem

Zamknij
  • Wyniki wyszukiwania
  • Produkty

Wyniki wyszukiwania

    Brak wyników dla ''

    Skontaktuj się z obsługą klienta

    Zadzwoń do nas:

    +48 22 307 88 04

    Napisz do nas

    support@watery.pl

    Najszybsza pomoc?

    Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania

    Porozmawiaj z nami

    W prawym dolnym rogu

    Możemy zobaczyć, że twój pomocnik kodów rabatowych jest włączony 👀

    Twoja przeglądarka próbuje pomóc ci znaleźć zniżki. To w porządku.

    Jednak w Watery rzeczywiście zakłóca to proces zakupu i może prowadzić do błędnych cen lub błędów. Kody rabatowe są indywidualne i nie mogą być udostępniane innym.

    Zalecamy wyłączenie pomocnika kodów rabatowych, aby uzyskać dostęp do wszystkich dobrych produktów i cen w Watery 😅